Bez cienia wątpliwości nie damy rady wygrać krążka w tenisa na Olimpiadzie!

Bardzo dobrze brać pod uwagę fakt, iż na trwających aktualnie Olimpijskich Igrzyskach drużyna narodowa Polski w tej chwili prezentuje się kiepsko. Z całą pewnością niespodziewanie kiepsko radzili sobie tenisiści z Polski, którzy błyskawicznie pożegnali się z Igrzyskami Olimpijskimi. Iga Świątek niespodziewanie prędko została wyeliminowana z batalii o wygraną w singlowych zmaganiach, ale dalej miała okazję na dobry wynik w deblowym turnieju. Jej towarzyszem podczas spotkaniu ćwierćfinałowym gry mieszanej był Łukasz Kubot, który również miał ogromne nadzieje na medal. Dla tenisistów z Polski początek tego meczu z tenisistami z Rosji był obiecujący. Przez moment w ciągu pierwszego seta reprezentanci Polski byli na prowadzeniu rezultatem 3:0. Gracze kadry rosyjskiej jednak naprawdę szybko się przełamali i odtąd zaczęły się perturbacje naszych tenisistów. Para zawodników z naszego kraju była bezbronna i była zmuszona zaakceptować wyższe umiejętności rosyjskiej narodowej kadry. Tym samym utraciliśmy ostatnią szansę na zgarnięcie złotego medalu w tenisa na obecnie trwających Igrzyskach Olimpijskich.