2022 Fenomenalny występ Wisły z Płocka w meczu z beniaminkiem PKO Ekstraklasy!

Bez najmniejszych wątpliwości na starcie sezonu rozgrywek polskiej Ekstraklasy mało osób wyczekiwało tego typu niespodzianki. Po czterech pierwszych kolejkach Wisła Płock ma na koncie dwanaście punktów i co istotne pokazuje doskonałą grę na boisku. Sympatycy piłkarscy klubu z Płocka oczywiście nie popadają w nadmierny optymizm, ponieważ jest to dopiero pierwszy etap sezonu, ale bez cienia wątpliwości jest to fantastyczna prognoza na przyszłość. Zwłaszcza, iż teoretycznie bogatsze drużyny zdecydowanie gorzej zainaugurowały sezon 22/23 i potraciły już mnóstwo punktów. Eksperci od piłki nożnej po cichu wspominają w swoich filmach o tym, iż prawdopodobnie Wisła z Płocka ma ambicję bić się o tytuł mistrza kraju w sezonie 2022/2022, ale z tego rodzaju planami lepiej jeszcze się wstrzymać. Po pierwszych czterech meczach aktualnego sezonu naszej Ekstraklasy drużyna prowadzona przez Stano Pavlo wygląda niesamowicie i trzeba to podkreślić.

Bez cienia wątpliwości start sezonu 22/23 należał do graczy Wisły z Płocka, którzy wygrali wszystkie cztery mecze. Ich ostatnim oponentem w poprzedniej kolejce była Miedź. Zawodnicy legnickiej Miedzi czekali na pierwsze oczka w nowym sezonie, ale lider polskiej PKO Ekstraklasy był dla nich bezlitosny. Finalnie wynikiem 4 do 1 wygrała wynikiem 4 do 1, tym samym umacniając się na fotelu lidera. W tej chwili Wisła Płock jest ostatnim zespołem z polskiej Ekstraklasy, który nie doświadczył smaku porażki w trwającym właśnie sezonie. Tego, jak długo będzie trwała ta passa są ciekawi futbolowi kibice z naszego kraju. Nasza piłka nożna nauczyła nas już bardzo często, że nie powinno się przyznawać tytułu mistrzowskiego zbyt wcześnie. Bez cienia wątpliwości w zespole z Płocka nieśmiało śnią o gigantycznym sukcesie w naszej lidze, jednak do końca sezonu jest jeszcze długa droga. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że sezon 22/23 polskiej ligi może okazać się pod wieloma względami rewelacyjny. I chociażby z tego powodu warto oglądać każdy pojedynek, gdyż nigdy nie możemy być pewni, gdzie może się przytrafić niespodziewany wynik.